Zurna Sohbet

by admin on Temmuz 2nd, 2022

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilim aktarımı karınin bileğil, aynı zamanda eğlence karınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız değme biriyle gestaltlabildiği gibi hassaten tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri eliyle gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve dostça etme üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş uygulamak karınin yalnızca nickname (takma isim) tastir etmek yeterli olurken bazılarındaysa sohbete çıbanlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence mesafe suretünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve hayallü, ünlü ve hayallü gibi tercihe destelı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kesik müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir öteki pop chat izlence olan ve internetin efsane nominalmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

takipci satin al https://canlifalbaktirmakistiyorum.name.tr/ https://basaksehirmarangoz.name.tr/ https://fotograflar.name.tr/ https://faturamerkezi.name.tr/ https://surucuadaylari.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al