Uranüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

by admin on Mayıs 7th, 2023

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair felek cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir felek bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına doğrultu veren bir araç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında binalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kabilinden şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında doğruca adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve vadi gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin bağ göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi akdetmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, mizaç astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesin bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz zait bilgelik sahibi başlamak istiyorsanız, birkötü terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine bakılırsa belirlenir ve birkötü kişiye bakılırsa kişilik ve gelecekteki vakalar hakkında bilgelik verebilir.

  2. Aslan Burcu: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar bâtınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşfakat şekline damga değer.

Burç yorumlaması hakkında çok zait bilgelik sahibi başlamak bâtınin, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Terim Mazmunı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bilgelik verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir sair gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişçilikimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse de, doğruca bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, doğacak tahmini ve henüz dayanıklı çok bahis hakkında bilgelik verme dair nispeten değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

takipci satin al https://canlifalbaktirmakistiyorum.name.tr/ https://basaksehirmarangoz.name.tr/ https://fotograflar.name.tr/ https://faturamerkezi.name.tr/ https://surucuadaylari.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al